Sıkça Sorulan Sorular

Promosyon ürünleri akılda kalıcı ve sürekliliği olan, işletmenizin veya markanızın reklamını yapabilecek araçlardan birisidir. Bu sayede hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Baskı ücretlerimiz baskınızın boyutu ve rengine göre, aynı zamanda adetlere göre değişiklik göstermektedir.
Temsilcimizle iletişime geçtiğinizde logunuzu, istediğiniz baskıyı ve ürün adedini iletirseniz anında detaylı fiyatlandırma yapılacaktır.

Ürünlerinizin adedine ve baskılı veya baskısız ürünlere göre teslimat süreleri 3-7 gün olup yoğunluğumuza göre değişkenlik göstermektedir.
Temsilcimiz ile iletişime geçtiğinizde detaylı olarak bilgi verilir.

Eğer sitemizde bulamadığınız veya imalat olacak bir ürün istiyorsanız temsilcimize detaylı bilgileri ilettikten sonra temsilcimiz size üretim hakkında detaylı bilgiyi verecektir.

Ürünlerimizin baskılarında en yüksek kaliteyi kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca Teslimattan veya seri üretimden dolayı kaynaklanan baskı hatalarımız olursa da geriş dönüşünüzde tekrardan size destek sağlayacağız.

Faaliyet gösterdiğiniz alan doğrultusunda kullanacağınız ürünler değişkenlik gösterebilir. Bununla birlikte bütçenize göre ürünler de değişkenlik gösterecektir.
Ancak alanınıza ait özel üretim ürünler için bizimle iletişime geçerseniz daha yaratıcı ve markanızı akılda kalıcı hale getirecek teklifler sunabiliriz.